Latvijos ledo ritulio čempionate pergalę po pratęsimo pasiekė trijų lietuvių atstovaujama "Liepaja" ekipa. Ji svečiuose 6:5 (2:3, 2:1, 1:1, 1:0) pranoko Rygos "Prizma" ekipą.

Fantastiškai šiame mače atrodė Markas Kaleinikovas, kuris prisidėjo net prie 5 iš 6 savo komandos rezultatyvių atakų. Lietuvis pats dusyk pasižymėjo, kai jo komanda žaidė daugumoje. Be to, atliko tris rezultatyvius perdavimus. M. Kaleinikovas sėkmingai komandos draugui asistavo paskutinę pagrindinio laiko minutę, kai "Liepaja" išplėšė pratęsimą, taip pat dalyvavo ir atakoje kurios metu buvo įmuštas pergalingas įvartis. Iš viso šiame mače M. Kaleinikovas į vartus smūgiavo dešimt kartų.

Paulius Rumševičius rungtynėse niekuo neišsiskyrė, tuo tarpu Karolis Krasilinikovas ir toliau nėra registruojamas mačams.