G&G Sindikato muzikos grupės narys Gabrielius Liaudanskas "Svaras" socialiniame tinkle pasidalino žinute apie tai, kad niekada nevėlu siekti savo tikslų ir keisti gyvenimą.

"Tavo gyvenimas yra toks, kokį pats pasidarai", - rašė G.Liaudanskas.

Repo atlikėjas prisiminė, jog jam buvo 32 metai, kuomet pirmą kartą užsidėjo pačiūžas ir laikydamasis borto apėjo ledo aikštelę.

"Per kitus dešimt metų aš ledo dėka sutikau begalę gerų žmonių, žaidžiau superkomandoje, tapau Lietuvos vicečempionu ir ledo ritulys man - nepakeičiamas sportas numeris vienas, net jei šiuo metu aš ir nutolęs nuo jo. Taip kaip "Hockey Punks" visada liks mano komanda. Dar labai svarbu, būtent ledo ritulys man suteikė galimybę atstovauti Lietuvai kariuomenės rinktinės sudėtyje", - mintimis dalinosi "Svaras", kurio tekstą papuošė nuotrauka su Lietuvos kariuomenės ledo ritulio rinktinės marškinėliais.

G.Liaudanskas buvo 2018 m. Lietuvoje vykusių IB diviziono kovų ambasadorius.

"Svaro" pavyzdžiu gali pasiekti kiekvienas - ledo aikštelės Lietuvoje veikia Vilniuje, Kaune, Elektrėnuose, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Rokiškyje.

Vaikus - tiek berniukus, tiek mergaites - nuo trejų metų visoje šalyje čiuožti ir žaisti ledo ritulį moko 12 sporto centrų - Geležinis Vilkas, Sostinės ledo ritulio akademija, "Hockey punks" - Vilniuje, Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokykla - Elektrėnuose, "Baltų ainiai" ir "Griunvaldas"  - Kaune, "Rokiškio sporto centras" - Rokiškyje, "Šaulys" - Šiauliuose, "Baltija", Klaipėdos ledo ritulio akademija ir "HC Klaipėda" - Klaipėdoje, o Panevėžyje taip pat ledo ritulininkus rengia ledo ritulio mokykla.

Pirmasis čiuožimas ant ledo dažniausiai sporto mokyklose ir akademijose būna nemokamas, taip pat suteikiama pilna apranga bei apsaugos, reikalingos dalyvauti treniruotėje, kuriomis jaunasis ledo ritulininkas gali naudotis ir tuo metu, jeigu nuspręstų tęsti užsiėmimus.