„St. Louis Blues“ ekipa turėjo galimybę savo žiūrovų akivaizdoje iškovoti Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionų titulą, tačiau jiems to padaryti nepavyko. Šeštajame serijos mače „Boston Bruins“ pademonstravo tiesiog nuostabią gynybą ir pranokę oponentus 5:1 (1:0, 0:0, 4:1) išlygino serijos rezultatą – 3-3.

Pirmą įvartį svečiai pasiekė aštuntą mačo minutę, kai ant ledo turėjo net dviem žaidėjais daugiau. Praleidę įvartį „Blues“ kur kas aktyviau žaidė puolime, visgi tai nedavė vaisių.

Prieš lemiamą kėlinį Bostono klubas vis dar turėjo tik minimalų pranašumą, tačiau 52-ą minutę mušė antrą savo įvartį. Jau tuomet rungtynių nugalėtojas praktiškai nebekėlė abejonių, o kai kėlinio viduryje „Bruins“ pasižymėjo trečią kartą, Rytų konferencijos ekipą jau buvo galima pradėti sveikinti su svarbiausia sezono pergale.

„Blues“ ekipa likus žaisti 8 minutes pelnė savo pirmąjį įvartį, tačiau  po poros minučių bostoniečiai atstatė saugią trijų įvarčių persvarą.

Tikėdamiesi stebuklo, šeimininkai vartininką šeštu aikštės žaidėju pakeitė likus žaisti net keturias minutes, o visą tai išvirto į penktą, galutinai rungtynes uždariusį, „Bruins“ klubo įvartį.

Septintasis serijos susitikimas vyks Bostone.