Ilja Četvertakas ėmėsi lyderio vaidmens, o jo pasirodymas leido Oslo "Hasle/Loren" klubui nutraukti penkių pralaimėjimų iš eilės seriją antrojoje Norvegijos lygoje. Dviejų lietuvių atstovaujama sostinės ekipa namuose po pratęsimo 5:4 (0:1, 3:1, 1:2, 1:0) pranoko "Gjovik" klubą.

I. Četvertakas šiose rungtynėse surinko tris naudingumo balus.

Svečiai antrojo kėlinio viduryje įgijo dviejų įvarčių pranašumą (0:2), tačiau "Hasle/Loren" per nepilnas penkias minutes rezultatą išlygino (2:2), o paskutinėmis kelinio sekundėmis pasižymėjęs I. Četvertakas pirmą kartą išvedė savo komandą į priekį (3:2).

"Gjovik" šešioliktą trečio kėlinio minutę sugebėjo išlyginti rezultatą (3:3), o po vos daugiau nei dviejų minučių jį persverė ir jau buvo pasiršuošę švęsti pergalę (3:4). Visgi, "Hasle/Loren" anksčiau laiko pasiduoti neketino - paskutinę pagrindinio laiko minutę jie pelnė įvartį pakeitę vartininką šeštu aikštės žaidėju, prie pratęsimą išplėšusio tikslaus smūgio I. Četvertakas prisidėjo rezultatyviu perdavimu (4:4).

Ketvirtąją pridėto laiko minutę būtent I. Četvertakas pelnė pergalę atnešusį įvartį (5:4) ir tapo tikru savo komandos vakaro herojumi.

Kitas "Hasle/Loren" atstovaujantis lietuvis Danielius Nomanovas šįkart neišsiskyrė.

"Hasle/Loren" su 28 taškais turnyrinėje lentelėje užima šeštą vietą, o tašku turinti "Gjovik" rikiuojasi penkta. Tiesa, Oslo klubas yra sužaidęs rungtynėmis mažiau.