Pagrindinėse šeštadienio vakaro Špenglerio taurės rungtynėse Davose (Šveicarija) nė karto nepralaimėjusi Kanados rinktinė 5:1 (2:0, 3:0, 0:1) įrodė pranašumą prieš turnyro šeimininkus „HC Davos“ ledo ritulininkus ir iškovojo trečiąją pergalę.

Kanadiečiai savo jėgą pradėjo demonstruoti jau nuo pirmųjų susitikimo minučių – trečią pirmojo kėlinio minutę taikliai smūgiavo gynėjas Andrew Mcdonaldas, o prabėgus kiek daugiau nei minutei pasižymėjo Dustinas Jeffrey. Jam sėkmingai asistavo į Rygos „Dinamo“ (Latvija) sugrįžęs gynėjas Mathew Maione.

Antrajame kėlinyje Kanados puolimo mašina dar labiau įsibėgėjo – įvartį pelnė NHL Stenlio taurės laimėtojas Ericas Fehras, o tada savo indėlį įdėjo ir kol kas rezultatyviausias Kanados žaidėjas Špenglerio taurėje Kevinas Clarkas.

37-ąją mačo minutę vėl „prakiuro“ Davoso ekipos gynyba, leidusi pasižymėti Alex‘ui Grantui. Tai buvo jo antrasis taškas susitikime – pirmą surinko atlikęs perdavimą A.Mcdonaldui. Kanada pirmavo 5:0.

45-ą rungtynių minutę rezultatą sušvelninti pavyko „HC Davos“ puolėjui Luca Hischieriui. Susitikimo pabaigoje prabudę šveicarai dar turėjo kelias progas, tačiau kanadiečiai neleido Davoso ekipai iki galo išpildyti sumanymų.

Sekmadienį Kanados rinktinė ilsėsis - jau tapo aišku, kad į Špenglerio taurę pretenduojanti komanda gruodžio 30 d. žais prieš Turku TPS (Suomija) ir „HC Davos“ tarpusavio kovos laimėtoją. Tuo tarpu kitas turnyre nepralaimintis klubas HC Ambri-Piotta (Šveicarija) pirmadienį vakare rungtyniaus prieš Tršineco "Ocelari" (Čekija) arba Ufos "Salavat Yulaev" (Rusija, KHL).

Špenglerio taurės finalas - gruodžio 31 d.