Kol Lietuvos rinktinė varžosi Pasaulio čempionato IA divizione Kazachstane, Estijoje vyksta žemesnio IB diviziono kovos.

Ten trečiajame ture akis į akį susidūrė dvi grupės lyderės. Lenkijos rinktinė po pratęsimo 2:3 (0:1, 0:0, 2:1, 0:1) sensacingai nusileido rumunams.

Iki trečio kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 8 minutėms ryškiais favoritais laikyti lenkai sugebėjo išlyginti rezultatą, tiesa ilgai persvaros jiems išlaikyti nepavyko - po nepilnų dviejų minučių priekyje ir vėl buvo Rumunijos komanda. Lenkai ginklų anksčiau laiko sudėti neketino ir tai davė vaisių - paskutinę pagrindinio laiko minutę jie lygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą. Pastarajame viskas krypo link baudinių serijos, bet rumunai smogė antausį paskutinę pridėto laiko minutę ir pasižymėję trečią kartą iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų.

Kituose trečio turo mačuose pergales šventė ukrainiečiai ir japonai. Ukrainos rinktinė net 8:1 (1:0, 4:1, 3:0) sutriuškino olandus, tuo tarpu Japonijos komanda 5:2 (4:1, 0:0, 1:1) įveikė šeimininkus estus.