Pergalę po labai ilgos pertraukos Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) iškovojo Vilniaus "Geležinio Vilko" klubas. Jis sostinės derbyje pranoko "Hockey Punks" ekipą - 4:2 (3:0, 1:1, 0:1).

Paskutinį kartą "Geležinis Vilkas" pergalę šventė dar pirmajame pirmenybių ture, o tuomet sekė net 14-os iš eilės nesekmių serija.

Tai buvo jau penktoji komandų akistata šį sezoną. Pirmajame mače nugalėjo "Geležinis Vilkas", vėliau sekė 3 "Hockey Punks" komandos pergalės. Dabar tarpusavio santykis yra 2-3, tad "Geležinio Vilko" žaidėjai jį dar galės išlyginti paskutiniajame ture.

Tiesa, nepaisant šios pergalės "Geležinis Vilkas" reguliarųjį sezoną užbaigs paskutinėje, ketvirtoje vietoje. Tuo tarpu "pankai" garantuotai išliks trečioje pozicijoje.

Plačiau apie rungtynes:

Pergalės pamatus "Geležinis Vilkas" paklojo dar per pirmąsias 20 minučių. Šeimininkų gretose pasižymėjo Martinas Tuchto, Deividas Čertvertakas bei Arnas Misiukas, o po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 3:0.

Antrojo kėlinio pradžioje Šarūnas Kuliešius sušvelnino skirtumą, bet jau po kelių minučių antrą savo įvartį pelnęs M. Tuchto sugrąžino savo ekipai 3 įvarčių persvarą.

Ilgą laiką ekips nepasižymėjo, o pačioje mačo pabaigoje svečiai sugebėjo sušvelninti skirtumą, tad mačas baigėsi rezultatu 4:2.