Lietuvos ledo ritulio čempionate ketvirtadienį pečius surėmė dvi pirmaujančios lygos komandos.

Dviejų stipriausių sezono starto komandų susidūrime „Kaunas City“ ir „7bet-Hockey Punks“ atstovai pasistengė, jog rungtynių žiūrovai neliktų nusivylę: daug gražių įvarčių ir atkakli kova lėmė, jog pergalę 6:4 iškovojo „Kaunas City“ atstovai. Jų varžovams tai buvo pirmasis pralaimėjimas sezone, po kurio čempionato rikiuotės viršūnėje – lygybė: abi komandos po penkių rungtynių savo sąskaitoje turi po 12 taškų.

Rungtynes pavyzdingai pradėjo rungtynių šeimininkai, kurie greitai pelnė du kone identiškus įvarčius. Iš pradžių komandos draugo perdavimą realizavo Damiras Šafeevas (02:31, rez. perd. Rudolfas Lapsa), o vėliau jau jis pats atliko perdavimą ritulį į vartus pasiuntusiam Pauliui Grybauskui (05:41, rez. perd. D. Šafeevas, Vladislavas Šiškovas).

Antrajame kėlinyje „Kaunas City“ pasižymėjo dar kartą, kai greito išpuolio metu į vilniečių vartus krito gražus įvartis: po komandos draugo perdavimo link vartų, rituliui vis dar skrodžiant ore jį puikia technika į vartus pasiuntė D. Šafeevas (27:30, rez. perd. R. Lapsa, P. Grybauskas).

Praleidę trečiąjį įvartį „7bet-Hockey Punks“ atstovai nepalūžo ir vos po 22 sekundžių Edgaras Rybakovas pralaužė oponentų gynybą (27:52, rez. perd. Mauras Baltrukonis, Ilja Želtakovas). Negana to, netrukus gražų įvartį pridėjo ir Aliaksejus Kuveka (28:55), kuris vienu lietimu galingu metimu nuo virpsto pasiuntė jį į vartus, nepalikdamas jokių šansų „Kaunas City“ vartininkui Artūrui Pavliukovui.

Po dviejų oponentų sėkmingų išpuolių savo atsaką bandė surengti kauniečiai, bet vienas pats prieš vartininką iššokęs Kirilas Danilenka pergudrauti vartininko nesugebėjo. Nepaisant neišnaudotos geros progos, dvi svečių iš Vilniaus pražangos suteikė dvi galimybes daugumai, kurias abi „Kaunas City“ išnaudojo maksimaliai. Iš pradžių jau trečiąjį savo rungtynių įvartį pelnė tiksliu metimu vartų viršutinį kampą suradęs D. Šafeevas (34:11, rez. perd. V. Šiškovas), o vėliau komandos draugo metimo ritulio skriejimo kryptį prieš pat vartus pakeitęs Pavelas Pravilo (37:56, rez. perd. V. Šiškovas, Romanas Rešetnikovas) taip pat įsirašė savo pavardę į rungtynių protokolą.

Antrajam kėliniui artėjant prie pabaigos pražangomis varžovus dukart stabdė jau kauniečiai, o visą tai padarę vos per 22 sekundes jie suteikė „7bet-Hockey Punks“ atstovams galimybę ilgai dvigubai kiekybinei persvarai. Savo progos „pankai“ nepraleido, kai pasinaudojęs sumaištimi pasižymėjo Aivaras Bendžius (39:53).

Trečiajame kėlinyje dar kartą intrigą į rungtynes grąžino A. Bendžius (53:51, rez. perd. Šarūnas Kuliešius, Mauras Baltrukonis), bet jo įvarčio buvo maža: daugiau pasižymėti svečiai nesugebėjo, o „Kaunas City“ persvarą dar kartą iki dviejų įvarčių atstatė sėkmingą reidą surengęs Ylia Malaškevičius (54:39, rez. perd. P. Pravilo).

TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionate šią savaitę dar laukia dvi rungtynės: šeštadienį 13:00 val. „Kaunas City“ vyks į Elektrėnus rungtyniauti prieš „LTeam Select“ komandą, o sekmadienį 14:30 val., taip pat Elektrėnuose, susigrums „Energija“ ir „HC Klaipėda“.