„Gerai, jog įmušėme užtektinai, kad laimėtume. Bet mums reikia pasivalyti savo žaidimą. Galbūt mes per daug prašome savo vartininko, per daug suteikiame varžovams gerų galimybių. Gerbiu visas komandas, bet manau, kad likusiose rungtynės bus truputėlį sunkiau. Reikia pasimokyti iš klaidų, pradėti galvoti“, – sakė D.Zubrus.

„Nežiūrime į rezultatą, mums rūpi žaidimas. 16 žaidėjų mums pridarė aibę problemų, triskart įmušė. Pasisekė, kad patys pelnėme du greitus įvarčius, visas rungtynes pirmavome. Negaliu pasakyti, kad esu nusivylęs šiuo maču, bet galvoju, ką reikės padaryti, kad sėkmingai sužaistume su japonais. Yra daug detalių, kurias būtina gerinti. Žinau, rytoj visi laukia krepšinio, bet vaikinai turi būti susikaupę tik kitoms rungtynėms“, – teigė B.Haake.

Lietuviams turnyre Kaune padeda ne tik komandos meistriškumas, namų sienos, bet ir varžovų nesėkmės. Net keturi natūralizuoti ukrainiečiai, atvykę į čempionatą su Rumunijos rinktine, buvo priversti grįžti namo. Atkreipus dėmesį į jų natūralizavimo procesą, paaiškėjo, jog jis buvo atliktas netaisyklingai ir visi šie žaidėjai šiame čempionate debiuto nesulauks. Tad rumunų gretose liko vos 16 aikštės žaidėjų.