Antrąją Pasaulio pirmenybių IB diviziono dieną pergalę iškovojo Japonijos ledo ritulininkai 4:3 įveikę čempionato atidaryme lietuvių nugalėtus kroatus.

Japonai pirmajame kėlinyje pirmavo 1:0 (R.Hashimoto įvartis), tačiau 1:3 pralaimėjo antrąjį.

37-ąją rungtynių minutę po M.Furuhashi įvarčio Japonijos nacionalinė komanda atgijo, o trečiajame kėlinyje (43 min.) H.Sato mušė dar vieną.

Iš tokio rezultato japonai galėjo tikėtis tik pratęsimo, tad 53 minutę savo jėgą parodė R.Hashimoto, kuris tiksliai smūgiavo antrąjį kartą rungtynėse, persverdamas rezultatą Japonijos rinktinės naudai.

Paskutines susitikimo minutes kroatai rizikavo ir bandė žaisti be vartininko, taip įgaudami pranašumą puolant, tačiau įvarčio įmušti nepavyko.