Pasaulio jaunimo U20 čempionato Elito divizione Ostravoje (Čekija) prasidėjo atkrintamosios kovos. Dvi blogiausios grupių komandos taip pat žaidžia tarpusavyje dėl išlikimo tarp stipriausių dešimties pasaulio ledo ritulio rinktinių. Aiškią paraišką likti divizione pateikė Vokietijos nacionalinė komanda, kuri 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) nepaliko vilčių Kazachstano bendraamžiams.

Pirmą įvartį Vokietija įmušė po 20 minučių tylos pirmajame kėlinyje - tašką įsirašė Lukas Reichelas. Įpusėjus antrajam, sėkmingai atakavo Louisas Brune, taip išvesdamas vokiečius į priekį 2:0. Paskutiniajame kėlinyje Johnas Peterka padidino pranašumą po tikslių Timo Stutzle ir L.Reichelo perdavimų, o 12-ą kėlinio minutę, po Kazachstano rinktinės pražangos, į triuškinimo fazę vokiečius perkėlė Dominikas Bokkas.

Šeštadienį komandos sužais antrąsias rungtynes. Jeigu vokiečiai ir čia parodys savo jėgą, Kazachstanas iškris į IA divizioną. Kazachų pergalės atveju, bus žaidžiamas dar vienas susitikimas.

2019 m. čempionate kazachai išsikapstė ir užėmė 9-ą vietą pirmenybėse, nors nuo 2010 iki 2018 m. žaidė žemesniame, IA divizione.