Lietuvos jaunių rinktinė pergalingai startavo Elektrėnuose vykstančio pasaulio čempionato iki 18 metų II-ojo diviziono A grupėje. Mūsiškiai pirmajame mače 6:3  (1:1, 3:2, 2:0) pranoko estus.

Plačiau apie rungtynes:

Rungtynių pradžioje abiejų rinktinių žaidime smūgių buvo nedaug, o situacijos stipriai nepakeitė ir abiejų komandų gautos 2 minučių nuobaudos.

Galiausiai mūsų šalies atstovams pavyko surengti kontrataką, kurios metu Arnas Palšauskas pabėgęs į greitą ataką pasiuntė ritulį į viršutinį vartų kampą (10:58, rez. perd. Herkus Marcinkevičius, Rojus Plepys).

Visgi, ilgai persvara lietuviai negalėjo: klaida gynyboje leido estams atlikti metimą iš artimos distancijos, kurį realizavo Maksimas Tsaltsevas (13:57, rez. perd. Nikita Puzakovas, Daniilas Kulintsevas).

Pirmajame kėlinyje lietuviai sulaukė ir blogų naujienų – po susidūrimo raktikaulio llūžį patyrė Titas Milašius, kuris išvežtas į ligoninę operacijai.

Antrojo kėlinio pradžioje ilgą ir pavojingą ataką rengę Estijos ledo ritulininkai galiausiai pasinaudojo tuo, kad Lietuvos rinktinės vartininkas Faustas Nausėda buvo praradęs poziciją. Įvartį pelnė Kirillas Lodeikinas (23:08).

Atsidūrusi pralaiminčių gretose Lietuvos rinktinė nepasimetė ir netruko perimti iniciatyvos į savo rankas. Iš pradžių Lukas Wascho (24:28) greitoje atakoje nuginklavo varžovų vartininką, vėliau iš toli iššovė Avgustinas Silinas (26:57, rez. perd. Arnas Misiukas, Karolis Krasilnikovas), o nespėjus varžovams atsitokėti, dar vienos greitos kontratakos smaigalyje atsidūręs Rojus Plepys šaltakraujiškai susitvarkė su varžovų vartininku (27:38).

Netrukus įvartis krito jau į šeimininkų vartus, kai sulaukęs tikslaus perdavimo iš už vartų laisvės gavęs Maksas Kuivanenas sušvelnino rezultatą 4:3 (30:28, rez. perd. K. Lodeikinas, N. Puzakovas).

Trečiąjį kėlinį lietuviai pradėjo užsidirbdami pražangą, tačiau varžovams nespėjus išsidėstyti oponentų aikštės zonoje, Jaromiras Šusterovas surengė dar vieną greitą ataką ir puikiu smūgiu padvigubino lietuvių persvarą (40:39).

Lietuvos rinktinei įgijus saugesnę persvarą jie užtikrintai kontroliavo rungtynes, o susitikimo pabaigoje varžovams rizikuojant ir keičiant vartininką šeštuoju aikštės žaidėju, Martynas Miliūnas pasiuntė ritulį į tuščius vartus (59:39, rez. perd. J. Šusterovas).