Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinės treneris Dougas Boulangeris po rungtynių pasidžiaugė savo auklėtinių rodytu kovingumu bei paminėjo didžiausius šiuo metu taisytinus dalykus.
 
Pasirengimo stovyklą tęsianti Lietuvos rinktinė trečiadienį iškovojo pergalę po pratęsimo 2:1 prieš Korėjos rinktinę. Po šio susitikimo kalbintas Lietuvos rinktinės treneris D. Boulangeris pasidalino savo mintimis apie rungtynes.
 
„Mano manymu mūsų vaikinai kovėsi puikiai, bet man norėtųsi, kad mes būtume buvę drausmingesni, nei mes buvome pirmąjį kėlinį. Taip pat norėtųsi, kad geriau išeitume iš savo zonos, bet žiūrint į visumą, manau, kad jie gerai kovojo.
 
Mes turime gerinti savo žaidimą turint kiekybines persvaras, nes ateityje mums prireiks gero žaidimo daugumose. Mes ir toliau turime skirti dėmesį tam, kad atliktume daugiau metimų, tačiau pasikartosiu, kad esu patenkintas tuo, kaip vaikinai šiandien žaidė“, - teigė kanadietis.
 
Šiose rungtynėse rinktinė gavo progą išbandyti save pratęsime žaidžiant 3 prieš 3 formatu, o tuo pasidžiaugęs treneris taip pat atskleidė ir tai, ko iš rinktinės galime tikėtis rytojaus draugiškose rungtynėse su „HS Riga 2002“, kurios Elektrėnų ledo rūmuose startuos ketvirtadienį 14:00 val.
 
„Žaidimas 3 prieš 3 buvo puiki patirtis: galėjome pamatyti, kas gali sėkmingai žaisti šiuo formatu, o kas ne, o tai mums labai svarbu. Dabar mūsų laukia darbas peržiūrint daugybę video ir išmokti savo pamokas, bet tai yra darbas, kurį turime atlikti norėdami tobulėti.
 
Rytoj veikiausiai padarysime keletą keitimų sudėtyje, nes vis dar noriu pasižiūrėti į kai kuriuos vaikinus. Tačiau didžioji dauguma mūsų penketukų išliks tie patys.“