Nacionalinė ledo ritulio lyga (NHL) antradienio vakarą pranešė, jog reguliarusis sezonas tikrai nebus pratęstas, tačiau šiemet gali būti surengtos ne 16-os, o 24-ių klubų atkrintamosios varžybos. Tiesa, NHL komisijos narys Gary Bettmanas pabrėžė, jog tai dar nėra garantas, kad atkrintamosios tikrai įvyks.

Jei NHL ir NHL žaidėjų asociacijai (NHL PA) pavyktų visus išspręsti visus iššūkius, kurie kilo dėl koronaviruso sukeltos pandemijos, atkrintamosios greičiausiai vyktų dvejuose miestuose.

Pirmos keturios Rytų ir pirmos keturios Vakarų konferencijos komandos tokiu atveju žaistų atskiras serijas, kad išsiaiškintų savo eiliškumą atkrintamosioms. Kitos 16-a komandų būtų suskirstytos pagal šiuo metu užimamas pozicijas ir sužaistų pirmąjį etapą (šešioliktfinalį) iki trijų pergalių. Laimėjusi ekipa patektų į aštuntfinalį

Rytų konferencijoje šiuo metu pirmas keturias pozicijas užima: "Boston Bruins", "Tampa Bay Lightning", "Washington Capitals" ir "Philadelphia Flyers", Vakarų - titulą ginanti "St. Louis Blues", "Colorado Avalance", "Vegas Golden Knights" ir "Dallas Stars".

Pirmojo etapo poros:

"Pittsburgh Penguins" - "Montreal Canadiens"
"Carolina Hurricanes" - "New York Rangers"
"New York Islanders" - "Florida Panthers"
"Toronto Maple Leafs" - "Columbus Blue Jackets"
"Winipeg Jets" - "Calgary Flames"
"Minnesota Wild" - "Vancouver Canucks"
"Arizona Coyotes" - "Nashville Predators"
"Chicago Blackhawks" - "Edmonton Oilers"

Jei sezoną pavyktų atnaujinti, komandos turėtų bent trijų savaičių treniruočių stovyklas. Realu, kad NHL kovas galime išvysti rugpjūtį.