Pasaulio ledo ritulio čempionate Kanada pranoko Latviją. Tiesa, aiškia favorite laikyta Kanados rinktinė pergalę šventė tik po pratęsimo. Kitame tuo pačiu metu vykusiame mače Čekijos ledo ritulininkai minimaliu skirtumu įveikė austus.

Kanada – Latvija 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)

Latviai rezultatą lygino trečiojo kėlinio pradžioje ir atsilaikė iki pagrindinio laiko pabaigos. Tiesa, pratęsime kanadiečiai visus reikalus išsprendė vos per 46 sekundes.

Pirmąjį įvartį Kanados ekipai pelnė A. Beauvillieras, o pergalę atnešusį smūgį realizavo C. McDavidas. Latvijos rinktinėje pasižymėjo K. Rubinis.

Po šios pergalės 12 taškų B grupėje turintys kanadiečiai užsitikrino vietą atkrintamosiose. Tuo tarpu 10 taškų turintys latviai žengia penkti ir savo likimą spręs paskutiniame ture.

Čekija – Austrija 4:3 (2:1, 1:0, 1:2)

Mačo favoritai čekai pirmavo 4:3, tačiau Austrijos rinktinė demonstravo charakterį ir sumažino skirtumo iki minimalaus. Visgi, Čekijos ekipa užtikrinai sužaidė lemiamas minutes ir į savo sąskaitą įsirašė 3 svarbius taškus.

Čekams du įvarčius pelnė T. Hyka, po vieną – F. Chytilas ir D. Kubalikas. Austrijos gretose dusyk pasižymėjo M. Rafflas, kartą K. Komarekas.

Šioms komandoms tai buvo paskutinis mačas grupių etape. Čekai surinko 15 taškų ir žengė į ketvirtfinalį, o vos 4 taškus savo sąskaitoje turintiems austrams pasaulio čempionatas jau baigtas.