Frisko mieste JAV vykusiame pasaulio jaunimo iki 18 metų pasaulio čempionate aukso medalius iškovojo nei vieno mačo pirmenybėse nepralaimėję kanadiečiai. Kanados rinktinė didžiajame finale 5:3 (2:2, 2:0, 1:1) pranoko bendraamžius iš Rusijos.

Pirmojo kėlinio pabaigoje rusai pasiekė savo antrą įvartį ir antrą kartą šiose rungtynėse įgijo pranašumą, tačiau jį Šiaurės Amerikos atstovai sugebėjo panaikinti vos po minutės.

Per antrą kėlinį kanadiečiai pasiekė du įvarčius be atsako ir lemiamą, trečią kėlinį pasitiko su saugiu pranašumu. Penkiasdešimtą mačo minutę Rusijos rinktinė sumažino deficitą iki minimalaus, tačiau likę jų išpuoliai vaisių nedavė, o pačioje mačo pabaigoje Kanados komanda dar pasiuntė ritulį į tuščius vartus.

Šiame čempionate kanadiečiai iš viso pelnė net 51 įvartį, kai varžovai čempionų vartus pralaužė tik 12 kartų. Verta paminėti, kad Kanados rinktinėje šiame čempionate žibėjo penkiolikmetis Connoras Bedardas, jis per septynis mačus pelnė septynis įvarčius ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

Prieš finalą paaiškėjo ir trečiosios vietos laimėtojai. Dėl bronzos medalių susikovė Skandinavijos ledo ritulio sunkiasvorės Švedijos ir Suomijos rinktinės. Nors nedideliais mačo favoritais buvo laikomi suomiai, tačiau Švedijos komanda sugebėjo pervažiuoti varžovus net 8:0 (2:0, 2:0, 4:0).