Frisko mieste vykstančiame U18 čempionate antrą dieną startavo Kanados rinktinė. Kanadiečiai buvo laikomi favoritais prieš švedus, tačiau mažai kas tikėjosi, kad jie sugebės laimėti net 12:1 (4:0, 4:0, 4:1). Švedams tai buvo pirmasis pralaimėjimas A grupėje.

Kitose grupės rungtynėse taip pat buvo užfiksuotas netikėtas rezultatatas. Baltarusiai sensacingai net 7:1 (1:0, 3:1, 3:0) pervažiavo šveicarus. Baltarusijos rinktinei tai buvo pirma pergalė, šveicarams - pirmoji nesėkmė.

B grupėje po skaudžios nesėkmės prieš rusus, reabilitavosi amerikiečiai. Jie šventė pergalę prieš vokiečius 5:3 (2:1, 1:1, 2:1).

Tuo tarpu pirmosios dienos JAV rinktinės skriaudikai rusai ir vėl nuėjo į pratęsimą. Šįkart Rusijos rinktinė po baudinių serijos nusileido suomiams - 3:4 (1:0, 2:1, 0:2, 0:0, 0:2). Įdomu tai, jog iki pagrindinio laiko pabaigos likus trims minutėms rusai dar turėjo dviečių įvarčių pranašumą, tačiau jo išsaugoti nesugebėjo.