Kanados rinktinė lengvai žengė į Čekijoje vykstančio pasaulio čempionato (iki 20 metų) Elito diviziono finalą. Pusfinalyje kanadiečiai 5:0 (4:0, 1:0, 0:0) pranoko Suomijos nacionalinę komandą.

Šiaurės Amerikos atstovai skandinavus į nokdauną pasiuntė dar pačioje rungtynių pradžioje - sužaidus vos keturias minutes komandas jau skyrė trys įvarčiai. Nors per pirmą kėlinį suomiai net sugebėjo atlikti vienu smūgiu daugiau, tačiau geležinę gynybą demonstravę kanadiečiai po 20 minučių jau pirmavo 4:0 ir kontroliavo rungtynes iki pat jų pabaigos.

Finalinėse rungtynėse Kanados rintkinė turės galimybę atsirevanšuoti rusams. Jiems grupėje kanadiečiai sensacingai pralaimėjo net 0:6.

Finalas tarp Kanados ir Rusijos rinktinių vyks jau šį sekmadienį, sausio penktą dieną.