Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) dar vieną pergalę pasiekė lyderiaujantis "Kaunas Hockey" klubas. Jis trečiajame šio sezono miesto derbyje 7:1 (2:1, 2:0, 3:0) sutriuškino "Baltų Ainiai-HC Klaipėda" ekipą.

Pirmename, jog pirmajame komandų tarpusavio mače "Hockey" sutraiškė oponentus net 20:2, bet antrajame mače sensacingai suklupo po pratęsimo.

"Hockey" klubas su 20 taškų tvirtai žengia pirmoje vietoje, tuo tarpu "Baltų Ainiai-HC Klaipėda" turi vos 2 taškus ir yra paskutiniai, ketvirti.

Plačiau apie rungtynes:

Jau trečią minutę "Hockey" klubą į priekį išvedė Povilas Jagelavičius (rez. perd. Vytautas Jagelavičius ir Remigijus Guoga). Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos skirtumą padvigubino Eduardas Chekmaryovas (Lukas Žukauskas), tačiau svečiai po mažiau nei dviejų minučių atidarė ir savo sąskaitą - pasižymėjo Martynas Miliūnas (Erminas Gutauskas).

Antrajame kėlinyje šeimininkai pasiekė du įvarčius be atsako. Po to kai pasižymėjo Jevgenijus Čugajus (L. Žukauskas ir E. Chekmaryovas) ir Kirilas Danilenka (Dmitrijus Babičius), rungtynių nugalėtojas praktiškai nekėlė abejonių.

Nors trečiajame kėlinyje įvarčių reikėjo "baltams", tačiau juos ir toliau štampavo "Hockey" žaidėjai - per 40 sekundžių atkarpą mušė E. Chekmaryovas (L. Žukauskas ir Artūras Katulis) bei Aleksejus Zubenko (D. Babičius ir Savelijus Morozovas), o paskutinį mačo įvartį likus žaisti kiek daugiau nei penkias minutes pasiekė J. Čugajus (S. Morozovas).