Pasaulio jaunimo U20 čempionato Elito divizione Ostravoje (Čekija) prasidėjo atkrintamosios kovos. Dvi blogiausios grupių komandos taip pat žaidžia tarpusavyje dėl išlikimo tarp stipriausių dešimties pasaulio ledo ritulio rinktinių. Po skaudaus pralaimėjimo pirmosiose tarpusavio akistatos rungtynėse nepalūžo Kazachstano rinktinė, kuri 4:1 įveikė savo bendraamžius iš Vokietijos ir išlygino serijos rezultatą (1:1)

Pirmą įvartį Kazachstanas įmušė po 4 minučių pirmajame kėlinyje. Puikus S. Alexandrovo smūgis skrodė vokiečių vartus ir leido kazachams įsiveržti į priekį. Įsibegėjant antrajam kėlinukui O. Boiko dar sykį pasiuntė ritulį į vokiečių vartus, taip išvesdamas kazachus į priekį 2:0. Paskutiniajame kėlinyje S. Alexandrovas antrają kėlinio minutę dar sykį pasižymėjo ir padidino komandos persvarą iki trijų įvarčių. 16 kėlinio minutę vokiečiams bandant kurti spaudimą D. Chaparovas pasiuntė dar vieną įvartį į tuščius Vokietijos rinktinės vartus taip visiškai įtvirtindamas komandos pergalę.

Devynioliktają kėlinio minutę dar spėjo pasižymėti L. Shinko leisdamas vokiečiams sušvelninti rungtynių rezultatą, tačiau aidint sirenai pozityvesnės nuotaikos buvo kazachų pusėje. Jie atsitiesė po skaudaus pralaimėjimo pirmosiose rungtynėse ir išlygino serijos rezultatą.

Lemiamos rungtynės vyks jau rytoj, kuriose paaiškės, kuri komanda išliks stipriausiųjų divizione, o kuri iškris į IA divizioną.