Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) pirmą atkrintamųjų etapą sėkmingai peržengė Ufos „Salavat“, Maskvos „Dinamo“ ir Jaroslavlio „Lokomotiv“ ekipos. Šios komandos savo konferencijų ketvirtfinalio serijose triumfavo vienodu rezultatu – 4:2.

Ufos ekipa šeštame susitikime namuose itin dramatiškai pranoko Magnitogorsko „Metallurg“ žaidėjus – 3:2 (1:0, 0:1, 1:0, 1:0). Iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti mažiau nei minutę priekyje dar buvo svečiai, bet „Salavat“ sugebėjo išsigelbėti, o per pratęsimą pelnė ir pergalingą įvartį.

„Dinamo“ savo arenoje 6:2 (5:0,1:1, 0:1) nugalėjo Helsinkio „Jokerit“. Visus šiame mače kilti galėjusius klausimus maskviečiai atsakė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo net 5:0.

Tuo tarpu „Lokomotiv“ išvykoje 5:2 (1:1, 4:1, 0:0) pranoko „Sochi“ klubą. Tai buvo pirmasis kartas šešių mačų serijoje, kai pergalę iškovojo svečiuose žaidusi komanda.