Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) tęsiasi atkrintamosios varžybos. O bene įdomiausias mačas ketvirtadienį vyko Sankt Peterburge. Ten vietos SKA žaidėjai Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje sensacingai 2:3 (0:0, 2:0, 0:3) nusileido Maskvos „Spartak“ klubui.

Prieš lemiamą kėlinį šeimininkai turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau trečioji mačo dalis jiems susiklostė tiesiog siaubingai. 57-ą mačo minutę svečiai išlygino rezultatą, o kai jau atrodė, jog viskas eina į pratęsimą maskviečiai pelnė ir pergalingą įvartį. Tą jie padarė iki pagrindinio laiko pabaigos likus vos 5 sekundėms.

Tai buvo antrosios šios serijos rungtynės, o pirmąsias taip pat SKA arenoje labai netikėtai laimėjo Rusijos sostinės ekipa. Artimiausi du serijos iki keturių pergalių mačai vyks Maskvoje, todėl gali būti, kad KHL kovos į Sankt Peterburgą šį sezoną gali jau nebesugrįžti.

Kiti rezultatai:

Astanos „Barys“ – Žemutinio Naugardo „Torpedo“ 5:4 (0:2, 2:2, 2:0, 1:0) – po pratęsimo (serijos rezultatas 2:0)
Jekaterinburgo „Avtomobilist“ – Čialiabinsko „Tractor“ 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) (serijos rezultatas 2:0)
Maskvos CSKA – Podolsko „Vityaz“ 6:2 (0:1, 4:0, 2:1) (serijos rezultatas 2:0)