Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) šiemet triumfavo ir Gagarino taurę iškovojo Maskvos CSKA. Ji finalo serijoje iki keturių pergalių Omsko "Avangard" pranoko sausu rezultatu 4-0.

Paskutinėse ketvirtose rungtynėse "Avangard" priešinosi sėkmingiausiai. Šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0, tačiau antrajame CSKA sušvelnino rezultatą, o iki pagrindinio susitikimo laiko likus maždaug trims minutėms armiečiai atstatė pusiausvyrą ir išplėšė pratęsimą. Jame komandos žaidė atsargiai, tačiau galiausiai svečiams pavyko pasižymėti.

Iš viso šį sezoną finalininkės susitiko aštuonis kartus. Įdomu tai, jog visus aštuonis susitikimus laimėjo būtent CSKA.

Primename, jog šį sezoną KHL lygoje turėjome ir vieną Lietuvos atstovą. Puikų sezoną vilkėdamas Rygos "Dinamo" aprangą sužaidė gynėjas Nerijus Ališauskas.