Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) finalo serijoje pergalingai startavo ir į priekį 1-0 kiek netikėtai išsiveržė Omsko "Avangard". Rytų konferencijos nugalėtoja svečiuose 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) pranoko Maskvos CSKA komandą ir perėmė namų aikštės pranašumą.

CSKA itin galingai pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje atliko net 17 metimų į vartus. "Avangard" oponentų vartus atakavo tik 5 sykius, bet to pakako įmušti įvartį. Antrajame kėlinyje vyko gana atsargus žaidimas, o Omsko komanda sugebėjo skirtumą padvigubinti. CSKA pasižymėjo jau pačioje trečio kėlinio pradžioje ir į rungtynes sugrąžino intrigą, tačiau per paskutines dešimt mačo minučių svečiai mušė dar du įvarčius ir susitikime padėjo tašką.

Antrasis finalo serijos mačas antradienį taip pat bus žaidžiamas CSKA arenoje, o tuomet serija dviems mačams kelsis į Omską.