Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) Rytų konferencijoje triumfavo ir į didįjį finalą žengė Omsko "Avangard" ekipa. Ji konferencijos finalo septintose rungtynėse po pratęsimo 4:3 (2:1, 0:2, 1:0, 1:0) pranoko Kazanės "Ak Bars" komandą ir serijoje iki keturių pergalių triumfavo 4-3.

Mačo didvyriu vos tik prasidėjus ketvirtąjai pratęsimo minutei tapo pergalingą įvartį pelnęs legionierius iš Suomijos Oliweris Kaski.

Įdomu tai, jog šioje serijoje visas septynias rungtynes laimėjo išvykoje žaidusios komandos. Taig, Omsko klubas visas keturias pergales pasiekė būtent žaisdamas Kazanėje.

Reguliariajame sezone "Avangard" Rytuose liko antra, o pirmąja poziciją užėmė būtent "Ak Bars". Pastaroji ir buvo laikoma gana ryškia Rytų konferencijos finalo favorite, tačiau "Avangard" sugebėjo užtildyti kritikus.

Didžiajame finale "Avangard" grumsis su Vakarų konferencijos nugalėtoja Maskvos CSKA. Finalinės serijos tvarkaraštis paaiškės artimiausiu metu, tačiau pirmosios dvi rungtynės tikrai vyks Maskvoje, kadangi sostinės komanda geresnį rezultatą pademonstravo reguliariajame sezone.