Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) Vakarų konferencijos finalo penktose rungtynėse įvyko įspūdingas trileris. Sankt Peterburgo SKA po pratęsimo 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 1:0) išvykoje pranoko Maskvos CSKA ir išgelbėjo savo sezoną. Šiuo metu serijoje iki keturių pergalių SKA atsilieka 2-3.

Įdomu tai, jog pergalingas įvartis buvo muštas net 54-ą pratęsimo minutę. Mačo herojumi tapo devyniolikmetis puolėjas Vasilijus Podkolzinas.

Šeštos serijos rungtynės balandžio dvyliktą bus žaidžiamos Sankt Peterburge. Jeigu prireiks septintojo susitikimo, serija dar kartą sugrįš į Maskvą.

Rytų konferencijoje šiuo metu lygybė - Omsko "Avangard" laimėjo pirmąsias dvi rungtynes išvykoje, tačiau trečiose ir ketvirtose rungtynėse svečiuose pergales pasiekė Kazanės "Ak Bars".