2019-2020-ųjų sezone Kontinentinė ledo ritulio lyga (KHL) tęsia "World Games" projektą, kuriuo siekia didinti pirmenybių populiarumą pasaulyje. Dėl šios priežasties prieš Kalėdas dvi Rusijos komandos susigrūmė Šveicarijos kalnų mieste Davose.

Rungtynėse, kurias stebėjo daugiau nei 4 tūkstaničiai žiūrovų, kiek netikėtai triumfavo Salavato "Ufa Yulaev" ekipa. Ji pratęsime pasiekė greitą įvartį ir 4:3 (2:2, 1:1, 0:0, 1:0) pranoko KHL favoritus Kazanės "Ak Bars" ledo ritulininkus.

"Tokie mačai kaip šis yra labai reikalingi KHL organizacijai. Mes turime didinti lygos žinomumą. Atvydami čia susidūrėme su nedidelėmis logistikos problemomis, tačiau suprantame savo atsakomybę. Mūsų pareiga padovanoti puikų derbį vietos sirgaliams. Esu čia buvęs ir kaip žaidėjas, tad žinojome, kokia puiki čia atmosfera", - apie "World Games" mačą Davose kalbėjo pralaimėjimą patyrusios "Bars" treneris Dmitrijus Kvartalnovas.

"Tai yra puiki proga įkvėpti Europoje gyvenančius ledo ritulio fanus. Sudėtyje turime daug traumuotų žaidėjų, bet laimėjome. Toks pasirodymas - labai svarbus visai KHL šeimai", - mintimis dalinosi "Yulaev" strategas Nikita Sošnikovas.

Beje, "Yulaev" kol kas iš Davoso miesto niekur neišvyksta. Čia gruodžio 26-31 dienomis vyks tradicinė Špenglerio taurė, kuri yra antras didžiausias šalies kasmetinis sporto renginys po teniso turnyro Bazelyje. KHL Špenglerio taurėje šiemet atstovaus būtent "Yulaev" klubas. 

Į Špenglerio taurę išvyksta ir ledoritulys.lt komanda, kuri iš vietos papasakos, koks svarbus yra šis metinis renginys ledo ritulio bendruomenei.