Vilniaus "7bet - Hockey Punks" nesėkme pradėjo Kontinentinės taurės kovas. Penktadienį vilniečiai 8:3 (3:1, 0:0, 5:2) neprilygo Tartu "Valk 494" ekipai iš Estijos.

Svečiai kur kas geriau pradėjo rungtynes ir sužaidus devynias minutes jau pirmavo trimis įvarčiais. Vilniečiai greitai sušvelnino skirtumą iki dviejų ir rezultatas nesikeitė iki pat ketvirtosios trečio kėlinio minutės, kai estai pasiekė savo ketvirtą įvartį. Po Edgaro Rybakovo įvarčio skirtumas ir vėl sumažėjo iki dviejų, bet tuomet Tartu komanda pasižymėjo keturissyk iš eilės ir rungtynių nugalėtojas niekam nebekėlė abejonių. 

Po rungtynių "7bet - Hockey Punks" vyriausiojo trenerio Mindaugo Kiero asistentas Dovydas Kulevičius teigė, jog  rungtynes nulėmė pirmasis kėlinys. Tuo pačiu strategas pabrėžė, jog antramaje mačo kėlinyje "pankai" neišnaudojo itin gerų galimybių. 

"Mes tiesiog paleidome pirmąjį kėlinį, vieną įvartį praleidome net žaisdami daugumoje. Meistriškumu estai buvo geresni, bet antras kėlinys parodė, kad mes galime kabintis, tiesiog neišnaudojome šimtaprocentinių progų. Iš esmės ketvirtas įvartis visiškai perlaužė rungrtynes", - sakė D. Kulevičius. 

Likusių mačų tvarkaraštis:

Rugsėjo 25 d. 17 val.: "Skautafelag Akureyar" - Tartu "Valk494"
Rugsėjo 26 d. 17 val.: Vilniaus "7bet - Hockey Punks" - "Skautafelag Akureyar"