Sekmadienį Vilniaus "Pramogų" arenoje finišavo tris dienas trukęs IIHF Kontinentinės taurės pirmojo etapo B grupės kovos. Paskutinėse rungtynėse del antrosios grupės pozicijos Vilniaus "7bet-Hockey Punks" įrodė savo pranašumą prieš Islandijos čempionę "Skautafelag Akureyrar" ir nugalėjo net 12:6 (4:2, 5:2, 3:2). 

Tiesa, net ir iškovoję pergalę vilniečiai baigė savo pasirodymą Kontinentinėje taurėje. Į kitą etapžą žengė abi pergales pasiekę Estijos atstovai Tartu "Valk494".

"Momentais žaidėm labai gerai, momentais banguotai. Stengėmės nekeisti žaidimo lyginant su pirmuoju maču, kadangi turime turėti savo braižą. Nieko asmeniškai nesiruošėm prieš islandus. Mūsų naujokai per daug nenustebino, bet jie turi pasitempti, tai sezono pradžia, todėl dar turime daug darbo", - sakė komandos treneris Mindaugas Kieras.

Plačiau apie rungtynes:

Jau pirmosios atakos metu šeimininkai pelnė įvartį, kai pasižymėjo Tadas Kumeliauskas. Nesužaidus net trijų minučių "pankai" pasiekė ir antrą įvartį, kurį pelnė Laisvydas Kudrevičius, tiesa pranašumo ilgai išsaugoti nepavyko - svečiai pasižymėjo aštuntą ir dešimtą mačo minutėmis ir lygino rezultatą.

Tuomet vilniečiai surengė įspūdingą spurtą 7:0 ir rungtynių nugalėtojas praktiškai niekam nebekėlė abejonių. Dar pirmame kėlinyje pasižymėjo Jaunius Jasinevičius ir Ernestinas Truksnys, o antrajame kėlinyje savo įvarčių sąskaitas atsidarė Ilija Želtakovas, Šarūnas Kuliešius, Valdas Pikčius, Edgaras Rybakovas ir Sergėjus Markovskis.

S. Markovskis pelnė ir pirmuosius du "pankų" įvarčius trečiame kėlinyje, taip surinkdamas "hat tricką", o paskutinį Vilniaus klubo įvartį įmušė komandas kapitonas Rokas Bacevičius.