Nesėkmę Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) patyrė Rygos "Dinamo" ekipa su Nerijumi Ališausku. Ji svečiuose 2:3 (2:0, 1:0, 0:2) turėjo pripažinti Maskvos "Spartak" klubo persvarą.

Po dviejų kėlinių rygiečių šansai kovoti dėl pergalės atrodė minimalūs, tačiau tuomet svečiai pasiekė du įvarčius 53 minutę ir sugrąžino intrigą. Nepaisant to, pratęsimo "Dinamo" išplėšti taip ir nesugėbėjo.

N. Ališauskas ir vėl žaidė pirmame komandos penkete. Lietuvis per beveik 17 minučių blokavo vieną varžovo smūgį.

"Dinamo" po pralaimėjimo vėl nukrito į paskutinę Vakarų konferencijos pozicijoją, į priekį praleisdama 17 taškų turinčią Minsko "Dinamo" komandą.

Kitas rungtynes latviai žais antradienį namuose prieš Rytų konferencijos autsaiderę "Kunlun Red Star" (Kinija) ekipą.