Latvijos aukščiausioje lygoje (OHL) pirmąsias rungtynes trečiadienį sužaidė dvi komandos turinčios "lietuviškų" akcentų.

Daugpilio "Dinaburga" atstovaujantys Domas Janušovis ir Kristupas Blažys sužaidė savo pirmąsias oficialias rungtynes komandoje. O K. Blažys netgi sugebėjo pelnyti įvarčiu. Tiesa, lietuvis pasižymėjo tuomet, kai rezultatas jau buvo visiškai aiškus.

"Dinaburga" šias rungtynes išvykoje pralaimėjo net 1:8 (0:2, 0:0, 1:6). K. Blažys garbės įvartį įmušė iki rungtynių likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes. Įvartį jis pelnė vieninteliu savo bandymu. Tuo tarou D. Januškonis taip pat kartą atakavo vartus, be to užsidirbo dvi baudos minutes.

Kitame mače namie žaidusi "Liepaja" mačui registravo tik Paulių Rumševičių. Liepojos komanda 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) pranoko "HS Riga" kluą, o P. Rumševičius per savo laiką ant ledo sykį atakavo oponentų vartus.