Pirmosios trečiadienio Pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono grupės rungtynės ir vėl nesėkmingai susiklostė Ukrainos nacionalinei komandai - ukrainiečiai 2:4 (0:3, 0:0, 2:1) pralaimėjo Kroatijos nacionalinei komandai.

Ukrainai tai buvo antrasis pralaimėjimas čempionate, o kroatams - pirmoji pergalė per trejas rungtynes. Kroatijos rinktinė po šios pergalės pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau kadangi tai buvo tik pirmoji kroatų pergalė iškovojant tris taškus, net ir pasibaigus šios dienos rungtynėms tarp Estijos ir Rumunijos bei Lietuvos ir Japonijos, turnyrinės lentelės gale niekas ypatingai nepasikeis - trečioje vietoje žengiantys estai prieš susitikimą su rumunais turi 4 taškus ir net pralaimėjimo atveju bus aukščiau už rumunus, kroatus ir ukrainiečius.

Ukraina į rungtynėse su kroatais į prarają papuolė jau sutikimo pradžioje Ivanas Jankovičius taikliai smūgiavo 5-ąją minutę, išvesdamas Kroatijos nacionalinę komandą į priekį. Dar po daugiau nei penkių minučių taikliai smūgiavo Tomislavas Zanoski, o keturioliktąją sėkmingai pasižymėjo Dominikas Kanaetas.

Antrasis kėlinys pasibaigė be įvarčių, o ukrainiečiai iš lėtargo miego pabudo tik įpusėjus trečiajam kėliniui, kuomet sušvelnino rezultatą 47-ąją minutę po Kyrylo Katrycho smūgio (1:3) ir 53-ąją, kuomet įvartį įmušė priešininkų gynybą įveikęs Dmytro Nimenko (2:3).

Ir nors ukrainiečiams degė viltis išlyginti rezultatą, tačiau Ukrainos puolėjai proga nepasinaudojo, o paskutinėmis mačo sekundėmis atsipalaidavo - pergalę kroatams užtvirtino Domenas Vedlinas, taikliai atakavęs iki susitikimo pabaigos likus vos dvejoms sekundėms (59:58 min.). Ukrainiečiams beliko nuleidus galvas dvi sekundes išstovėti ant ledo, kol buvo išmestas dar vienas ginčo ritulys.

Kitas rungtynes Kroatija žais penktadienį su Estijos nacionaline komanda. Pergalė prieš estus kroatams yra būtina norint kovoti dėl medalių. Ukrainiečiai penktadienio vakarą surems lazdas su turnyro šeimininke Lietuvos nacionaline rinktine.