Tiems, kas penktadienį stebėjo Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) mačą, vykusį aikštėje po atvirumi dangumi, tarp Nerijaus Ališausko atstovaujamo Rygos ir Minsko "Dinamo" klubų, galėjo kilti klausimas, kodėl žaidėjai buvo išsitepę paakius juoda spalva? Tokį reiškinį galima dažnai pamatyti amerikietiškojo futbolo rungtynėse. 

Yra sena teorija, kad tai - psichologinis triukas, nes profesionaliems atletams, o konkrečiai jų veidams, suteikia agresyvumo.

KHL atstovai ir komentatoriai kalbėjo, kad pagrindinė priežastis, kodėl dalis ledo ritulininkų paakius puošė tokio tipo sportui neįprasta juoda ryški linija, buvo paprasta - kai žaidimas vyksta atvirame lauke ir naudojama daug dirbtinio apšvietimo, paakių išpiešimas sumažina akinimą.

Tačiau tik itin akylas žiūrovas ant žaidėjų paakių įžvelgė reklamą - prekinis ženklas Mueller Latvijoje reprezentuoja sportinės medicinos bei reabilitacijos įrangą.

Vienok, piktesnė išvaizda, reklama, o gal tiesiog sutapimas, tačiau antrasis KHL istorijoje mačas po atvirumi dangumi buvo sėkmingas Lietuvos ledo ritulio rinktinės gynėjui N.Ališauskui ir jo atstovaujamam latvių klubui. Rygos "Dinamo" susitikimą pavyko laimėti 3:1 bei išsaugoti galimybę patekti į atrinktamąsias varžybas.