Asociacija "Hockey Lietuva" sureagavo į sudėtingą situaciją Lietuvoje ir priėmė sprendimą stabdyti šiuo metu vykdomas aukšto meistriškumo varžybas.

Atsižvelgdama į vyriausybės nutarimus bei šiuo metu esančią situaciją, asociacija "Hockey Lietuva" nusprendė, kad nuo gruodžio 19 dienos laikinai bus sustabdytos visos Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) ir Lietuvos vyrų čempionato vykdomos aukšto meistriškumo varžybos. Jos bus atnaujintos ne anksčiau nei 2021 m. sausio 6 dieną.

Šiuo periodu nevyks ne tik rungtynės, tačiau ir bus stabdomas treniruočių procesas.

"Hockey Lietuva" prezidentas Dainius Zubrus kalbėdamas apie šį sprendimą pabrėžė, jog dabartinėje situacijoje svarbiausias akcentas yra žmonių sveikata.

"Stebime dabartinę padėtį Lietuvoje ir norime prisidėti prie vyriausybės bandymų stabilizuoti situaciją šalyje. Tikimės, jog tai padės apsaugoti tiek ir ledo ritulio atstovų, tiek ir jų artimųjų sveikatą. Tuo pačiu noriu palinkėti saugiai sutikti artėjančias didžiąsias metų šventes bei ant ledo sugrįžti jau kitąmet", - po sprendimo priėmimo kalbėjo D. Zubrus.