Pasaulio ledo čempionate Danijoje svarbią pergalę šventė latviai. Tuo tarpu Švedijos rinktinė prarado pirmąjį tašką.

Latvija – Vokietija 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

Latvija nebuvo laikyta šio mačo favorite, tačiau įrodė savo pervarą. Trečiajame kėlinyje Baltijos atstovai triuškino varžovus 3:0, tačiau vokiečiams pavyko pelnyti garbės įvartį.

Latvijos gretose pasižymėjo R. Keninis, G. Galvinis ir A. Dzerinis, Vokietijos – D. Kahunas.

Po 5 mačų latviai su 9 taškais B grupėje – ketvirti, o 5 taškus surinkę vokiečiai rikiuojasi šeštoje vietoje.

Slovakija – Švedija 3:4 (1:2, 1:1, 1:0, 0:1)

Pergalingas švedų žygis nesibaigia, bet komandai pirmą kartą teko žaisti pratęsimą. Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms Švedijos rinktinė dar buvo priekyje, tačiau slovakai sugebėjo išlyginti rezultatą.

Pratęsimo metu Švedijos ledo ritulininkai rengė tikrą varžovų vartų šturmą. Tai galiausiai davė vaisių ir paskutinę minutę švedams pavyko išplėšti pergalę.

Slovakams įvarčius mušė T. Jurco, M. Daloga, L. Nagy, švedams – D. Everbergas, G. Nyquistas, J. De La Rose, M. Zibanejadas.

Švedai su 14 taškų yra grupės lyderiai, 8 taškus surinkę slovakai – penkti.