Latvijos ledo ritulio rinktinė įspūdingai pradėjo pasirodymą Danijoje vykstančiame pasaulio čempionate. Pirmosiose rungtynėse Latvija atsiliko 0:2, bet po pratęsimo šventė pergalę 3:2 prieš Norvegiją.

Pirmajame kėlinyje į Latvijos rinktinės vartus skriejo du įvarčiai – pasižymėjo Andersas Bastiansenas ir Alexanderis Bonsaksenas.

Antrajame kėlinyje rezultatą sušvelnino Rudolfas Balceris. Trečiajame kėlinyje rezultatą išlygino Rodrigo Abolsas. Jau pirmąją pratęsimo minutę pergalę Latvijai išplėšė antrą kartą pasižymėjęs R.Balceris.

B grupėje Latvijos rinktinė pakilo į trečiąją vietą.

Praėjusiais metais Latvijos rinktinė pasaulio čempionate užėmė dešimtąją vietą ir neprasibrovė į Pjongčango olimpines žaidynes. Iš aštuonių grupės komandų į ketvirtfinalį pateks keturios geriausios.

A grupės rungtynėse Šveicarija po pratęsimo 3:2 palaužė Austriją.