Markas Kaleinikovas surengė fantastišką asmeninį pasirodymą, o jo atstovaujama "Liepaja" Latvijos ledo ritulio čempionate išvykoje 6:3 (1:0, 3:2, 2:1) pranoko Rygos "Prizma" klubą.

Lietuvos rinktinės puolėjas šiose rungtynėse surinko net keturis naudingumo balus - trissyk mušė pats ir atliko rezultatyvų perdavimą. M. Kaleinikovas pelnė du pirmuosius mačo įvarčius, pirmą kartą jis pasižymėjo sužaidus vos 24 sekundes, o skirtumą padvigubino aštuntą antro kėlinio minutę. Svečiai rungtynėse pirmavo 4:0, bet tuomet šeimininkai pasiekė tris įvarčius be atsako ir grįžo į rungtynes (4:3). Tuomet M. Kaleinikovas tarė dar vieną žodį trečiame kėlinyje - lietuvis pelnė penktą komandos įvartį ir rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie šešto tikslaus "Liepaja" smūgio.

Iš viso M. Kaleinikovas oponentų vartus rungtynėse atakavo 7 kartus.

Verta paminėti, jog po šio mačo geriausiu Latvijos čempionato sausio mėnesio žaidėju išrinktas lietuvis išsiveržė į priekį pagal šį sezoną surinktus taškus. Jo sąskaitoje jų - 44 taškai (24 įvarčiai ir 20 rezultatyvių perdavimų). M. Kaleinikovas taip pat yra ir daugiausiai įvarčių pelnęs lygos ledo ritulininkas.

Kiti du "Liepaja" lietuviai, dar sekmadienį gynę nacionalinės rinktinės garbę olimpinėje atrankoje, šiame mače neišsiskyrė. Paulius Rumševičius nepasižymėjo, o Karolis Krasilnikovas apskritai nebuvo registruotas mačui.

"Liepaja" po pergalės su 44 taškais turnyrinėje lentelėje rikiuojasi antra ir turi tiek pat taškų kiek ir lyderiaujanti "HK Olimp". Tiesa, pastaroji yra sužaidusi keturiomis rungtynėmis mažiau.