Latvijos aukščiausioje lygoje trijų lietuvių atstovaujama "Liepaja" iškovojo svarbią pergalę 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) palauždama vieną iš pagrindinių konkurenčių lygoje "Kurbads" komandą.

Pergalingą šių rungtynių įvartį likus žaisti kiek mažiau nei aštuonias minutes pelnė Markas Kaleinikovas. Paulius Rumševičius susitikimo metu nepasižymėjo, o Karolis Krasilnikovas šį kartą rungtynėms nebuvo registruotas.

Rezultatyvų perdavimą Latvijoje šį vakarą atliko Kostas Gusevas, kuris su „Daugavpils" tik po baudinių serijos 2:3 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 2:1) nusileido lygoje pirmaujančiai "HK Olimp" komandai. Lietuvos atstovas dalyvavo atakoje kai buvo pasiektas pirmasis susitikimo įvartis.

Tuo tarpu Egidijaus Binkulio atstovaujama "Zemgale" 7:1 (2:1, 1:0, 4:0) sutriuškino "Prizma/IHS" komandą, o lietuvis šiame mače prie įvarčių neprisidėjo.

Po susitikimų šeštadienį Latvijoje skelbiama šventinė pertrauka, o komandos į kovas sugrįš jau sausį.