Latvijos ledo ritulio čempionate dar vieną puikų pasirodymą surengė Markas Kaleinikovas, o jo atstovaujama "Liepaja" šventė triuškinančią pergalę. Pastaroji savo arenoje net 8:1 (1:0, 6:0, 1:0) sutriuškino Rygos HS klubą.

M. Kaleinikovas surinko 3 efektyvumo balus - visuos juos tuomet, kai buvo pelnyti pirmi trys mačo įvarčiai. Būtent lietuvis pasižymėjo pirmajame kėlinyje, o vėliau dusyk sėkmingai asistavo komandos draugams. Iš viso jis šiame mače atliko 4 smūgius.

Kitas "Liepaja" lietuvis Paulius Rumševičius atliko vieną smūgį ir užsidirbo 2 baudos minutes, o Karolis Krasilnikovas nebuvo registruotas mačui.

Kitose rungtynėse antrą mačą iš eilės be Kosto Gusevo besivertusi "Daugavpils" komanda savo arenoje 6:3 (3:1, 3:1, 0:1) be didesnio vargo pranoko Rygos "Prizma" ekipą.