Latvijos ledo ritulio čempionate sensacingą pralaimėjimą patyrė absoliuti lygos lyderė "Liepaja" komanda. Tris lietuvius savo gretose turinti ekipa po baudinių serijos išvykoje 2:3 (0:0, 1:0, 1:2, 0:0, 0:1) nusileido "HS Riga" klubui.

Iš lietuvių šiame mače žaidė tik Markas Kaleinikovas. Jis į vartus smūgiavo penkis sykius ir surinko vieną naudingumo balą, kai atliko rezultatyvų perdavimą aštuntą antro kėlinio minutę. Be to, M. Kaleinikovas turėjo galimybę uždaryti rungtynes baudinių serijoje, jis smūgį atliko ketvirtas savo ekipoje ir jei būtų pasižymėjęs, pergalę būtų šventę svečiai, kadangi sostinės ekipa per pirmuosius penkis bandymus taip ir nepataikė į vartus. Visgi, M. Kaleinikovas pramušė, o šeimininkų pergalė lėmė sėkmingas šeštasis bandymas. 

Karolis Krasilnikovas ir Paulius Rumševičius mačui nebuvo registruoti.

Pralaimėjimą patyrė ir Kosto Gusevo atstovaujama "Daugavpils". Ji po pratęsimo savo arenoje 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:1) nusileido Rygos "Prizma" žaidėjams.

K. Gusevas šiose rungtynėse neišsiskyrė.

Iš "lietuviškų" akcentų turinčių klubų pergalę Latvijos pirmenybėse pasiekė tik "Zemgale" su Egidijumi Binkuliu. Žemgalės klubas net 6:0 (2:0, 1:0, 3:0) svečiuose sutraiškė "Mogo" komandą.

E. Binkulis šiame mače sykį smūgiavo į vartus.