Danijoje vykstančio pasaulio čempionato ketvirtajame ture pasismagino Kanados sportininkai. Jie B grupėje net 5:0 sutriuškino Norvegijos rinktinę.

Kanada – Norvegija 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)

Įdomu tai, jog nugalėtojų gretose pasižymėjo vos du žaidėjai. Tris įvarčius pelnė C. McDavidas, dvi atakas rezultatyviai užbaigė B. Horvatas.

Po šios pergalės kanadiečiai turi 10 taškų ir kartu su JAV komanda dalinasi 1-2 vietas grupėje. Norvegai su 3 taškais grupėje lieka septinti.

Tuo tarpu tuo pačiu vykusiame A grupės mače netikėtą nesėkmę patyrė rusai. Jie po pratęsimo 3:4 turėjo pripažinti Čekijos rinktinės persvarą.

Rusija – Čekija 3:4 (1:2, 2:1, 0:0, 1:0)

Čekams du įvarčius pelnė D. Pastrnakas, būtent šis žaidėjas ir mušė lemiamą įvartį pratęsimo metu. Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo D. Krejči ir D. Jaskinas.

Rusijos rinktinės įvarčių autoriai – N. Nesterovas, M. Grigorenko ir A. Barabanovas.

Nesėkmę patyrę rusai krito į antrąją grupės vietą (10 taškų). Tuo tarpu trečią pergalę į savo sąskaita įsirašiusi Čekija rikiuojasi septinta.