Danijoje ir toliau vyksta ledo ritulio planetos pirmenybės. Jau įvyko pirmieji du trečiadienio susitikimai. B grupėje pirmąją pergalę iškovojo vokiečiai, tuo tarpu A grupėje kelio į pergales ir toliau neranda Lietuvos kaimynė Baltarusija.

Vokietija – Pietų Korėja 6:1 (1:0, 3:0, 2:1)

Kaip ir buvo prognozuota, Vokietija nepasigailėjo korėjiečių. Vokiečiai pirmavo 6-0, tačiau mačo pabaigoje varžovams garbės įvartį mušė B. Radunske.

Vokietijos rinktinėse pasižymėjo L. Drasaitlas, Y. Ehlizas (2 įvarčiai), P. Hageris, F. Tiffelsas ir Y. Seidenbergas.

Po šio mačo Vokietijos komanda pakilo į ketvirtąją B grupės vietą (5 taškai), tuo tarpu Pietų Korėjos žaidėjai dar nėra iškovoję taškų ir praktiškai neturi galimybių patekti į kitą etapą.

Šveicarija – Baltarusija 5:2 (2:2, 1:0, 2:0)

Mačo favoritams laikytiems šveicarams susitikimas tikrai nebuvo lengvas. Nors Šveicarijos rinktinė pasiekė greitą įvartį, baltarusiai atsakė dviem tiksliais smūgiais.

Šveicarijos komandai rezultatą pavyko išlyginti pirmojo kėlinio pabaigoje, o dar kartą persvarą jie susigrąžino tiksint paskutinėms antrojo kėlinio sekundėms.

Du kėlinius atsilaikiusi Baltarusijos ekipa trečiajame kėlinyje praleido dar du įvarčius ir į savo sąskaitą įsirašė jau ketvirtąjį pralaimėjimą.

Šveicarijos gretose įvarčius mušė J. Verminas (pasižymėjo dusyk), S. Andrighetto, E. Corvi ir T. Meieris, tuo tarpu Baltarusijos gretose pasižymėjo G. Plattas ir A. Pavlovičius.

Keturias rungtynes sužaidę šveicarai su 9 taškais žengia trečioje vietoje, o taškų dar neturinti Baltarusijos rinktinė – paskutinė, aštunta.