JAV rinktinė pasaulio ledo ritulio čempionate ir toliau žaidžia be pralaimėjimų. Amerikiečiai B grupės mače 3:2 įveikė latvius. Tiesa, rungtynės favoritams tikrai nebuvo lengvos, o pergalė pasiekta tik po pratęsimo.

JAV – Latvija 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0)

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus. Lemiamame kėlinyje komandos nepasižymėjo, tad prireikė žaisti pratęsimą. Jame pergalę JAV rinktinei atnešė C. Atkinsono įvartis turint kiekybinį pranašumą.

Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo C. Kreideris ir C. White‘as. Latviams įvarčius pelnė U. J. Balinskis ir A. Dzerinis.

JAV su 10 taškų per 4 mačus pirmauja B grupėje, 6-is taškus turintys Latvijos ritulininkai žengia ketvirti.

Tuo pačiu metu vykusiame A grupė mače Slovėnijos komanda įrodė savo pranašumą prieš Prancūzijos rinktinę.

Slovakija – Prancūzija 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Slovakijos rinktinėje įvarčius mušė D. Bondra, D. Bucas ir M. Cajkovsky (mačo pabaigoje į tuščius vartus). Prancūzijos ekipoje pasižymėjo V. Claireaux.

Po 4 rungtynių slovakai turi 7 taškus (4 vieta), o prancūzai – 3 (6 vieta).