Ledo ritulio statymų sėkmės procentas gali priklausyti nuo daugybės skirtingų veiksnių, tarp kurių yra ir ledo ritulio koeficientai, komandų sudėtis ir pasirengimas, laimėjimų bei pralaimėjimų statistika, varžybos išvykoje ar namuose, naudojama statymų strategija, informacijos paieška ir gautų duomenų apdorojimo lygis bei kt. Ir nors ledo ritulio sporto šaka žvelgiant pasauliniu mastu yra priskiriama nišinei rinkai, ledo ritulys vis tiek patenka tarp pačių populiariausių sporto šakų pasaulyje.

Todėl jei jūs ėmėte labiau domėtis ledo ritulio sporto šaka ir svarstote ant ko statyti vykstant ledo ritulio varžyboms, visų pirma turėtumėte iš arčiau susipažinti su statymų atlikimu.

Pasirinkite patikimą lažybų bendrovę

Internete yra begalė skirtingų lažybų bendrovių – tiek Lietuvoje, tiek ir užsienio šalyse. Taip pat nemažai lažybų kompanijų veikia ne vienoje šalyje. Tačiau kiekviena lažybų bendrovė yra skirtinga, todėl prieš pasirenkant vieną iš jų vertėtų įsitikinti, kad joje yra siūlomi palankiausi ledo ritulio koeficientai.

Reikia atsižvelgti ir į tai ar lažybų bendrovė turi tokiai veiklai vykdyti būtinas licencijas ir ar veikia teisėtai. Naudinga įvertinti ir siūlomų ledo ritulio varžybų asortimentą – kuo didesnė įvykių pasiūla, tuo lengviau pasirinkti varžybas. Ieškant lažybų bendrovės taip pat galima atsižvelgti ar joje yra siūlomos gyvos varžybų transliacijos, palanki bonusų sistema, patogi vartotojo sąsaja ir kt.

Geriausios ledo ritulio lygos statymams

Ledo ritulys yra viena iš tų sporto šakų, kuri yra žaidžiama ne vienoje pasaulio šalyse, todėl savo statymus galima atlikti tiek statant ant tarptautinių turnyrų varžybų, tiek ir renkantis nacionalines varžybas.

Vieni iš geriausiai žinomų ir populiariausių tarptautinių ledo ritulio čempionatų yra:

• Žiemos Olimpinės žaidynės: Ledo ritulys nuo pat trečiojo dešimtmečio buvo ir tebėra pati svarbiausia žiemos Olimpinių žaidynių dalis. Ledo ritulio varžybos vyksta kas ketverius metus, o Olimpinis aukso medalis, kurį gauna ledo ritulio varžybose pirmąją vietą iškovojusi komanda yra vienas iš geriausių pripažinimų ledo ritulininkų karjeroje.

• Pasaulio ledo ritulio čempionatas: Šis čempionatas vyksta kiekvienais metais ir tai yra pats didžiausias bei svarbiausias ledo ritulio čempionatas tarptautiniu mastu. Geriausios 16 ledo ritulio nacionalinių komandų rungiasi tarpusavyje dėl pasaulio čempionų titulo. Pasaulio ledo ritulio čempionatas sulaukia labai didelio statymų skaičiaus. Ir tai nėra stebėtina, kadangi šiame čempionate galima matyti pačias ryškiausias pasaulinio lygio ledo ritulio žvaigždes.

Reikėtų nepamiršti ir dar kelių svarbių čempionatų:

Nacionalinė ledo ritulio lyga (NHL): Tai yra Šiaurės Amerikos ledo ritulio lyga, kuri yra pripažįstama kaip pati stipriausia ir pajėgiausia ledo ritulio lyga visame pasaulyje. Joje šiuo metu dalyvauja 31 komanda – 24 iš JAV ir 7 iš Kanados. NHL laimėtojai gauna patį seniausią Š. Amerikoje sporto trofėjų, vadinamą Stenlio taure. NHL tampa viena iš pagrindinių lažybų rinkų pasaulyje. Be to, šiame čempionate besilažinantys gali statyti tiek už Vakarų konferencijos, tiek ir už Rytų konferencijos laimėtojus bei pačius pagrindinius laimėtojus, kurie gauna Stenlio taurę.

Kontinentinė ledo ritulio lyga (KHL): Tai yra antra pagal pajėgumą ledo ritulio lyga pasaulyje, kurioje žaidžia ledo ritulio komandos iš Europos ir Azijos šalių. Tačiau Europoje ir Azijoje KHL yra pripažįstama kaip pati populiariausia ir svarbiausia ledo ritulio lyga.

Taigi, jei galvojate apie ledo ritulio lažybas, turėtumėte išbandyti savo pasirinktas statymų strategijas, pagerinti savo statymų įgūdžius, gerai išstudijuoti skirtingas ledo ritulio statymų rinkas, išanalizuoti statistinę informaciją, rinktis geriausius koeficientus ir sėkmingai valdyti savo biudžetą.