Ledoritulys.lt e-sporto NHL turnyras pasiekė finalinį etapą - trečiadienį buvo sužaisti du superfinalo mačai tarp Lietuvos ledo ritulio rinktinėms atstovaujančių Eimanto Noreikos ir Ugniaus Čižo valdomų klubų - "Chicago Blackhawks" ir "Edmonton Oilers". 

Pirmame mače E.Noreika išplėšė pergalę įvarčiu į "Oilers" vartus - iki susitikimo pabaigos buvo likę žaisti vos 4 sekundės. "Blackhawks" iškovojo pergalę rezultatu 6:5.

Antrajame susitikime, iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 10 sekundžių, Ugnius Čižas atkūrė pirmųjų superfinalo rungtynių scenarijų - rezultatui esant lygiam jį persvėrė savo naudai - 3:2. Kol tiksėjo laikas, "Blackhawks" turėjo galimybę įstumti ritulį į vartus, bet Edmontono ekipos ledo ritulininkai gynyboje žaidė aktyviai.

Finalo serijoje, kuri vyksta iki trijų pergalių, lygu - 1:1.

Ketvirtadienį bus žaidžiamos vėl dvejos rungtynės. Jeigu vienai ar kitai komandai pasiseks jau trečiajame tarpusavio mače, gali būti, jog šiandien išvysime ir turnyrą laimintį klubą.

Finalą žaidėjai pasiekė skirtingu keliu - E.Noreika sausai" 3:0 eliminavo "Florida Panthers", o U.Čižas vieną pergalę padovanojo "New Jersey Devils" po pratęsimo.

"Oilers" ir "Blackhawks" reguliariajame sezone sužaidė po vienas rungtynes išvykoje ir namuose bei pasidalino po pergalę. Pirmajame susitikime Edmontono ekipa 6:4 nugalėjo Čikagos ledo ritulininkus, bet jau kitame mače "Blackhawks" 6:3 įrodė savo pranašumą. 


Watch live video from 13ugnius on www.twitch.tv