Moterų ledo ritulio rinktinė renkasi į treniruočių stovyklą Elektrėnuose, tad pakalbinome rinktinės kandidates - Vilniaus Hockey Stars atstovę Nomedą ir Elektrėnų Amber žaidėją Sabiną. Joms jau teko ragauti nacionalinės komandos ledo ritulininkių duonos - žaidėjos kartu su Lietuvos rinktine 2019 m. debiutavo pasaulio čempionate Bulgarijoje.

Dabar lietuvaičių laukia olimpinė atranka, kuri vyks rugpjūčio gale Islandijos sostinėje Reikjavike. Varžovės - jau pažįstamos ir, kaip sako Nomeda bei Sabina, tikrai įveikiamos.

Ledo ritulininkės mums papasakos apie savo kasdienybę, sportinį režimą, o taip pat ir šiurpuliukus, kai kovojama dėl pergalės ir ji pagaliau - pasiekiama!

Antrojoje laidos dalyje Ledoritulys.lt studijoje viešės ledo ritulininkų mamos - Edita ir Daiva. Jų vaikai žaidžia Sostinės ledo ritulio ir Hockey Punks akademijose.

Editos visos trys atžalos - Lietuvos ledo ritulio viltys, o Daivos Pijus yra prisižadėjęs Lietuvos legendai Dariui Kasparaičiui kažkada apsivilkti nacionalinės komandos marškinėlius. O taip pat neseniai ledo ritulį pamėgo ir jos dukrelė. Tad reikalų tikrai yra!

Mamos pasakos apie jų indėlį į vaikų laisvalaikį, jų ašaras ir džiaugsmus, o mes, laidos vedėjai, jas pasveikinsime su Motinos diena!