Baigėsi 2020-2021 m. Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) sezonas. Pandeminiai metai turėjo įtakos ne tik galutiniams rezultatams, bet ir ledo ritulio mokyklų finansiniams ištekliams. Šioje Ledoritulys.lt Podcast. Pradžia laidoje apie savo pasiekimus ledo ritulyje papasakos U11 A ir B čempionatuose žaidę ir medalius iškovoję Rajanas, Domantas bei Joringis, o taip pat jų "kolegos" iš vyresnių komandų.

Juos pakeis ir apie ledo ritulio džiaugsmus ir problemas kalbės Sostinės ledo ritulio akademijos bei Vilniaus Geležinio vilko ledo ritulio mokyklos vadovai, NVLRL tarybos nariai Dalia Katulienė bei Andrejus Jadkauskas.




D.Katulienė iškels problemą - ar nestokojame nacionalinės ledo ritulio plėtros strategijos? Kur dabar esame ir kodėl stovime vietoje?

A.Jadkauskas kalbės apie Geležinio vilko pergales bei finansavimą, skiriamą iš valstybės bei asociacijos Hockey Lietuva.

Podcast'ą užbaigsime su studijos svečiais - Joringiu, Domantu ir Rajanu. Jie turi daug planų artėjančiai vasarai, tad nesėdės rankų sudėję - ketina sportuoti ir tobulinti ledo ritulio įgudžius.