Daugiau nei 30 metų profesionaliai ledo ritulį žaidžiantis čekas Jaromiras Jagras neketina sustoti. 1988 m. profesionalo karjerą pradėjęs puolėjas 2019-2020 m. sezone grumsis su gerokai už save jaunesniais ledo ritulininkais, tačiau ant ledo nebus tik stebėtojas.

47-erių Nagano žaidynių olimpinis čempionas finaliniame mače pelnė visus savo paauglystės HC "Kladno" komandos įvarčius, o tai padėjo 4:2 įveikti "Česke Budejovice" komandą ir išvesti "Kladno" į aukščiausiąją Čekijos ledo ritulio lygą.

J.Jagras "Kladno" jaunimo komandoje prieš vyresnius varžovus pradėjo rungtyniauti būdamas vos 12 metų 1984-aisiais, o 1990 m. išvyko į NHL.

"Noriu tęsti karjerą. Nežinau, ar tai bus "Kladno" ar kita vietinė ekipa. Be abejo, planus gali pakoreguoti sveikata, bet noras žaisti - yra", - sakė J.Jagras.

Per savo karjerą J.Jagras kartą tapo olimpiniu čempionu, dukart nugalėjo pasaulio čempionate. Taip pat yra iškovojęs žiemos olimpinių ir pasaulio čempionato bronzos medalius.

Žaidėjas nuo 1990 m. rungtyniavo NHL ir stipriausioje pasaulio ledo ritulio lygoje su pertraukomis žaidė iki 2017-2018 m. sezono.

Per karjerą NHL Čekijos ledo ritulio žvaižgdė vilkėjo "Pittsburgh Penguins", "Washington Capitals", "New York Rangers", "Philadelphia Flyers", "Dallas Stars", "Boston Bruins", "New Jersey Devils", "Florida Panthers" ir "Calgary Flames" klubų marškinėlius.

J.Jagro komandos draugais teko būti ir lietuviams Dariui Kasparaičiui bei Dainiui Zubrui - D.Kasparaitis su čeku žaidė Pitsburge, o dabartinis Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidentas - Vašingtone.