Legendinis Čekijos ledo ritulininkas, 47-erių Jaromiras Jagras sugrįžo į aukščiausią savo šalies ledo ritulio lygą su "HC Kladno" klubu. Puolėjas pelnė įvartį 42 mačo minutę prieš "HC Energie", tačiau čekų ekstralygoje debiutuojanti "HC Klando" turėjo pripažinti priešininkų pranašumą rezultatu 4:7.

J.Jagrui tai buvo pirmasis įvartis Čekijos lygoje po 31 metų pertraukos. Tą paskutinį kartą jam pavyko atlikti dar 1988-aisiais, kai gyvavo Čekoslovakijos valstybė.

J.Jagras "Kladno" jaunimo komandoje prieš vyresnius varžovus pradėjo rungtyniauti būdamas vos 12 metų 1984-aisiais, o 1990 m. išvyko į NHL, iš kurios pasitraukė tik 2018 m.

Per karjerą NHL Čekijos ledo ritulio žvaižgdė vilkėjo "Pittsburgh Penguins", "Washington Capitals", "New York Rangers", "Philadelphia Flyers", "Dallas Stars", "Boston Bruins", "New Jersey Devils", "Florida Panthers" ir "Calgary Flames" klubų marškinėlius.

J.Jagro komandos draugais teko būti ir lietuviams Dariui Kasparaičiui bei Dainiui Zubrui - D.Kasparaitis su čeku žaidė Pitsburge, o dabartinis Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidentas - Vašingtone.

Anot J.Jagro, ledo ritulį profesionaliame lygmenyje jis norėtų žaisti dar bent penkerius metus. "Jei leis galimybės, tikrai noriu peržengti penkiasdešimtmetį", - kalbėjo čekas.