Lietuvos rinktinė pralaimėjimu pradėjo Pasaulio čempionato IA diviziono kovas. Pirmajame mače mūsiškiai po atkaklios kovos 3:4 (2:3, 0:0, 1:1) turėjo pripažinti favorite laikomos Baltarusijos nacionalinės komandos pranašumą.

Plačiau apie rungtynes:

Lietuvos rinktinė mačą pradėjo tiesiog nuostabiai. Trečią mačo minutę mūsiškius į priekį išvedė Danielis Bogdziulis (02:52), o dar po penkių minučių persvarą padvigubino Dainius Zubrus (08:23, D. Bogdziulis + Emilijus Krakauskas). Tiesa, tokia persvara lietuviai džiaugėsi mažiau nei 30 sekundžių. Iš pradžių baltarusiai sušvelnino rezultatą, o vėliau per 40 sekundžių atkarpą kėlinio pabaigoje pasižymėjo dar du sykius ir išsiveržė į priekį.

Antrasis kėlinys buvo visai kitoks - jame nebuvo įmušta įvarčių, o realiausią galimybę turėjo lietuviai, kurie turėjo šansą įmušti baudinį. Kita vertus antrajame kėlinyje 2 minutes Lietuvos rinktinė žaidė mažumoje, o baltarusai prie mūsų vartų buvo surengę tikrą vartų apgultį.

Trečiojo kėlinio pradžioje baltarusiai mušė ketvirtą savo įvartį ir įgijo 2 įvarčių persvarą, bet lietuviai parodė charakterį ir po Pauliaus Gintauto įvarčio dar kartą priartėjo prie varžovų. Pačioje mačo pabaigoje Lietuvos rinktinė bandė keisti vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau išplėšti pratęsimo nepavyko.